Празнични предшколски децембар

Предшколци месец децембар увек радо чекају. Сваке године је испуњен дечјим одушевљењем због разних активности које реализујемо у сарадњи са дечјим породицама и друштвеном средином.
Деца су, заједно са родитељима, правила новогодишње честитке које ће послати драгим особама. Материјал који смо користили је био препуштен избору деце и родитеља, а користили смо принцип колажног украшавања честитки од хамера у боји, већ припремљених . Заједничким ангажовањем, у веселој и радној атмосфери, добили смо прелепе радове.
У току месеца нас је посетио и Деда Мраз и донео пуне џакове поклона за децу. Предшколци су му обећали да ће се и следеће године потрудити да заслуже поклон. Заједничким ангажовањем родитеља и васпитачица, оживели смо новогодишњу магију и одушевили децу.
Последњег дана календарске године, предшколци су извели новогодишњу приредбу пред својим породицама. У организацији приредбе је учествовала и школица страних језика „Livingstone“. Приредба је одржана у Музичкој сали у великој школској згради. Родитељи су били одушевљени програмом и залагањем деце. На крају приредбе је публика, заједно са децом и васпитачицама, одиграла заједнички плес и употпунила догађај.

Васпитачице:
Јелена Росић и Тамара Гојковић