прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
28 јун 2017

Ритично 2/2

Ученици одељења 2/2, заједно са учитељицом  Аном Милосављевић, имали су Јавни час пред родитељима  у четвртак, 8.6.2017.године.

На овом часу приказали су како раде на часу Музичко ритмичке секције.

Jавном часу присуствовали сви родитељи.

27 јун 2017

ОБАВЕШТЕЊЕ

Подела сведочанстава и књижица обавиће се 28. јуна по следећем распореду:

• Први разред 9:30ч
  • Други разред 9:30ч
  • Трећи разред 11:00ч
  • Четврти разред 10:00ч
  • Парна смена (шести и осми разред) 10-11:00ч
  • Непарна смена (пети и седми разред) 11-12:00ч

13 јун 2017

"Златни виолински кључ"

Неколико година већ наши певачи освајају прва места на општинском и градском такмичењу. То је резултат њиховог талента и труда, али и великог рада ученика и наставника.

Пријатељи деце Београда доделили су наставници музичког, Љиљани Степић, признање „Златни виолински кључ“ за изузетан педагошки рад, постигнуте резултате на градским такмичењима и промоцију „Дечјих музичких свечаности Београда“ у периоду 2013-2017. године.

Честитке!

13 јун 2017

Најбољи промотери школе

Сваке године организује се лепо дружење и подела захвалница најбољима. Ту су ученици такмичари, родитељи сарадници, наставници, спонзори...

Сваки успех је на првом месту успех појединца, али заједно чине успех школе. Јер, школа није само зграда, школа смо сви ми. Зато се захваљујемо свима који су на најбољи начин презентовали "Вељка" и помогли да успешно школује и васпитава генерације.

06 јун 2017

Завршна приредба 2/2

Позивамо Вас на  Јавни час -  приредбу одељења  2- 2 која  ће се одржати  у

четвртак у 18: 00 часова у малој школској згради.

Одељење  2-2 и  учитељица Ана Милосављевић

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions