Општинско такмичење

15.02.2014.

Општинска такмичења- сви предмети

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2015/2016.

ОПШТИНСКО

Раз.

Ученик

Рез.

Наставник

МУЗИЧКО

ДЕМУС- соло певачи и мали вокални састави

СОЛО ПЕВАЧИ

Љиљана Степић

I

Софија Шемсовић

1

VI

Анита Левнаић

2

VIII

Наталија Јоргић

1

VI

Бранислава Младеновић

3

V

Анђела Николић

2

VIII

Милица Јоксовић

3

V

Ана Николић

3

ДУЕТ

VII

Тијана Топаловић

1

VIII

Милица Милошевић

VII

Марија Калинић

2

VII

Марија Елена Натошевић

ТЕРЦЕТ

VII

Марија Калинић

1

VII

Марија Елена Натошевић

VII

Тијана Топаловић

ФИЗИКА

VI

Андреј Драгутиновић

Зоран Јовичић

Војислав Будурић

VII

Сташа Ђорђевић

2

Андреа Предраговић

3

Мина Костић

3

Даница Станковић

3

Исидора Прица

Соња Бећирић

3

VIII

Павле Шаренац

1

Милена Марковић

2

Марија Јеремић

1

СРПСКИ - језик

V

Александар Ћузовић

2

Ана Јовановић

 

Максимилијан Ђорић

Александра Златковић

Нађа Тркља

Катарина Ромаков

VI

Александра Вујовић

Јелена Јовичић

Катарина Вукмановић

VII

Даница Станковић

Ана Јовановић

Михајло Јуришић

2

Милена Маринковић

Соња Бећирић

2

VIII

Милица Милошевић

1

Јелена Јовичић

Марија Јеремић

1

Душица Караић

1

СРПСКИ - рецитатори

 

 

 

 

СРПСКИ ЈЕЗИК - Књижевна олимпијада

VII

Мина Марјановић

1

Ана Јовановић

Тијана Стаменковић

Јелена Јовичић

VIII

Илија Јанковић

3

Душица Караић

2

Теодора Марјановић

2

Милош Величковић

Игор Јоровић

3

Ана Јовановић

ЕНГЛЕСКИ

VIII

Матија Шаренац

3

Јадранка Гојковић

Павле Шаренац

3

Зоран Митић

Душица Караић

Катарина Јелић

Немања Лазаревић

ФРАНЦУСКИ

VIII

Милена Марковић

1

Лидија Бабовић

Марија Јеремић

3

ИСТОРИЈА

V

Александар Ћузовић

3

Зорица Недељковић

Огњен Павловић

3

Перо Јелић

Зоран Божовић

Лука Милисављевић

Максимилијан Ђорић Француски

VI

Ленка Вукотић

3

Ања Деспић

Ања Цураковић

Небојша Беатон

Огњен Костић

VII

Михајло Јуришић

2

Петар Боришић

Катарина Матић

Јован Павловић

Немања Прерадовић

VIII

Никола Јанаћковић

2

Илија Јанковић

3

Душица Караић

3

Софија Трпески

Теодора Драгојловић

МАТЕМАТИКА

III

Зоран Алиловић

Јасмина Смиљанић

Александар Вуловић

Филип Јоксимовић

Даворка Радовић

Анастасија Вујовић

Јана Цураковић

Зорица Нобл

Миодраг Ђенисијевић

Александра Јуришић

Сара Лончар

Миодраг Остојић

Марија Зиројевић

Михаило Секулић

Филип Тодић

IV

Aња Радосављевић

1

Зорица Вукајловић

Јована Ђуровић

Тијана Трхуљ

Лав Раичевић

2

Славица Јевтовић

Богдан Нешић

Катарина Радосављевић

Максим Јовановић

1

Неда Маријан

2

Жарко Коровљев

1

Јелена Модринић

Ирена Полак

Лука Вучетић

V

Александар Ћузовић

1

Душанка Стојановић

Максимилијан Ђорић Француски

1

Кристина Ристић

Огњен Павловић

VI

Небојша Беатон

Милица Јефтенић

Драгутиновић Андреј

Сташа Меденица

Александра Вујовић

Славка Раковић

Марко Луковић

Катарина Вукмановић

Бранко Кецојевић

VII

Исидора Прица

Душанка Стојановић

Андреа Прерадовић

Сташа Ђорђевић

VIII

Милена Марковић

1

Милица Јефтенић

Марија Јеремић

3

Павле Шаренац

ХЕМИЈА

VII

Андреа Прерадовић

2

Верица Ратковић

 

Даница Станковић

2

 

Мина Костић

3

 

Андреа Симеуновић

 

VIII

Илија Јанковић

3

Вера Љубисављевић

 

Душица Караић

 

Теодора Марјановић

 

Андрија Марић

 

Јован Јововић

 

БИОЛОГИЈА

 

V

Наталија Предраговић

Весна Вуковић

 

Петра Жагар

Александра Јанковић Радић

 

Александра Златков

 

VI

Страхиња Пажин

Весна Вуковић

 

Анастасија Стојановић

 

Марија Крковић

 

VII

Мина Костић

Александра Јанковић Радић

 

Андреа Симеуновић

 

Исидора Прица

 

VIII

Теодора Марјановић

Весна Вуковић

 

Вида Вучетић

 

Никола Николић

 

ГЕОГРАФИЈА

 

VIII

Душица Караић

1

Веро Росети

 

 

Илија Јанковић

2

 

Милица Милошевић

2

 

Душан Николић

2

 

Никола Николић

3

 

Вида Вучетић

3

 

РУКОМЕТ

 

VI

Девојчице

1

Миодраг Кривокапић

 

ОДБОЈКA

 

VI

Девојчице

1

Миодраг Кривокапић

 

КОШАРКА

 

 

ФУДБАЛ

 

 

 

Администрација      Законом заштићено. Сва права задржава   Ti Computers Solutions