Градско такмичење гимнастичара

Одлично треће место на Градском такмичењу атлетичара – категорија млађих разреда (1-4)! Девојчице 5/6 разреда су биле екипно пете, а 7/8 разреда четврте. Честитке!

Такмичење је одржано 7. марта у сали ГК „ Победа“ .  Нашу школу је представило 13 девојчица:

Категорија 1 – 4: Нађа Марјановић 3/4, Маја Мирић 3/4, Маша Живојиновић 3/4, Наташа Чутурић 3/4.

Категорија 5 – 6 разред: Дуња Марјановић 5/2, Даница Новак 5/1, Анђелина Радоичић 6/2, Кристина Цекић 6/2, Анђела Цекић 6/2.

Категорија 7 – 8 разред: Софија Жунић 7/1, Тијана Јаић 7/1, Саша Гавриловић 7/1, Тара Шујерановић 8/1.

Били смо у групи са девојчицама из школе „Лазар Саватић“ и све време су се међусобно бодриле. Отуд и фотографија на победничком постољу наше две школе. Опет је победиља љубав. Највећи успех је у томе што у ове наше три екипе само две девојчице вежбају гимнастику у ГК „Дипломац“ (помогли су нам у припреми за вежбе на разбоју). Све остале су показале жељу и вољу да пробају нешто што, на први поглед, изгледа немогуће и поставиле себи изазов. Можда су неке имале превелика очекивања и мало разочарења. Но, ово је само још једна карика у ланцу који се зове живот.

Проглашење победника-3.разред
Разбој-5/6 разред