Маша Живојиновић – ЗЛАТНА МЕДАЉА!

Државно првенство у пливању за ученике основних школа одржано је 7. априла 2021. године у Београду, на базену „Милан – Гале Мушкатировић“.

Неочекивано снежно, априлско јутро  није одвело у недоумицу једну осмогодишњу девојчицу да оствари свој сан и очекивани резултат у пливању на 50 метара – делфин …   ЗЛАТНА МЕДАЉА!

Сви су били срећни: и Маша, и медвед, и мама, и њена учитељица Снежана и настаник физичког Мирослав, који је био са њом на такмичењу, и другари… и сви који су сазнали да је Маша Живановић, ученица II / 4 разреда наше школе, победила  и освојила златну медаљу у својој омиљеној техници пливања. Резултат од 36,41 секунде, који је постигла захваљујући тренерима ПК „Обилић“, изузетан је за њен узраст.

Желимо јој много успеха на Олимпијским играма 2032. године.

Маша Живојиновић – ЗЛАТНА МЕДАЉА!

Милица Јевтић