Градско такмичење у атлетици за ученике млађих разреда

Такмичењу је приступило 6 ученика из наше школе, 3 дечака и 3 девојчице: Јана Тодоровић 4/4, Дуња Поповић 3/2, Софија Симовски 4/4, Сергеј Станковић 3/1, Владимир Сићовић 4/3 и Лазар Блануша 3/4. Такмичење је почело у 8:30 и то у све 3 дисциплине. Ученике су довезли и вратили 3 родитеља (Сићовић, Тодоровић и Блануша). Ученике су водиле учитељице Катарина Стевановић и Јелена Гаjић. Резултати су следећи:
Јана Тодоровић 4/4 (60м) – 3. место и Софија Симовски (бацање вортекса) 4/4 – 1. место.
Честитамо свим учесницима и захваљујемо на подршци родитељима и колегама.

Претходни Школа фолклора