резултати такмичења школске 2018/2019. године

ДРЖАВНО

ГРАДСКО

ОПШТИНСКО


МИСЛИША 2019 – основни ниво

И ове школске године у нашој школи је у сарадњи са математичким друштвом “Архимедес ”реализовано такмичење МИСЛИША. Учествоавало је 226 ученика наше школе од 1. до 8. разреда и постигло сјајне резултате.Први пут су  решавали задатке  ученици првог  и другог разреда. Похвале за све ученике, а најуспешнији су били:

  1. Ристовић Димитрије I2 – III награда ( 91 поен)
  2. Ћирковић Богдан I5– III награда ( 91 поен)
  3. Ђорђевић МаркоIII1  – II награда ( 97 поена)
  4. Спасић Давид III4  – III награда ( 90 поена)
  5. Станковић Сергеј III1  – III награда ( 88 поена)
  6. Ивачковић Лука IV4  -III награда ( 93 поена)
  7. Благојевић Лана IV3  -III награда ( 91 поен)
  8. Мијатовић Вања IV3  -III награда ( 90 поена)
  9. Ђулчић Сандра IV3  -III награда ( 87 поена)
  10. Ивковић Андреа  IV1  -III награда ( 87 поена)
  11. Ивановић Огњен V2  -III награда ( 90 поена)
  12. Радосављевић Ања VII1  -III награда ( 87 поена)
  13. Стојановић Марко VII4  -III награда ( 87 поена)

Похвалу су добили :

  1. Думић Дуња I5  – ( 47 поена)
  2. Марковић Никола I2 – ( 45 поена)
  3. Живановић Ана IV1  – ( 86 поена)
  4. Симовски Софија IV4  – ( 86 поена)
  5. Балшић Лазар  IV3  – ( 78 поена)
  6. Јаић Тијана  IV1  – ( 78 поена)
  7. Тодоровић Јана IV4  – ( 76 поена)
  8. Пијевић Тара V3 – ( 82 поена)
  9. Гуњић Марко  V3 – ( 81 поен)
  10. Николић Тамара  V3 – ( 79 поена)
  11. Нешић Богдан VII3  -( 78 поена)
  12. Павловић Огњен  VIII1 – ( 77 поена)

Најуспешнији…

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2017/18.године, сви нивои


Државно такмичење из физике – Богдан Нешић (VI) – 3. место, наставник Зоран Јовичић


Државно такмичење из историје – Ненад Ранитовић  (VII) – 3. место, наставник Перо Јелић


Државно такмичење из математике – Кристина Ристић ( VII) – 3. место, наставник Душанка Стојановић


МИСЛИША 2018 – основни ниво

 Други разред  –  једна друга награда, једна трећа награда и три похвале :

  1. Вићовац  Василије 2-2, -друга награда
  2. Станковић  Сергеј  2-1, -трећа награда
  3. Бојичић  Срна  2-1, -похвала
  4. Спасић  Давид  2-4, -похвала
  5. Ђорђевић  Марко  2-1, -похвала

 Трећи разред  –  једна трећа награда и две похвале :

  1. Мијатовић  Вања  3-3, -трећа награда
  2. Ђулчић  Сандра  3-3, -похвала
  3. Јоксимовић  Катарина  3-4, -похвала

Четврти разред  – две похвале :

  1. Ивановић  Огњен  4-2, -похвала
  2. Николић  Тамара  4-3, -похвала

 Пети разред –  једна друга награда и четири похвале :

  1. Јовичић  Бојан  5, -друга награда
  2. Вујовић  Анастасија  5-2, -похвала
  3. Јуришић  Александра  5-3, -похвала
  4. Костић  Никола  5-4, -похвала
  5. Цураковић  Јана  5-3, -похвала

 Шести разред  – једна друга награда и пет трећих награда :

  1. Стојановић  Марко  6-4, -друга награда
  2. Драгаш  Јован  6-3, -трећа награда
  3. Коровљев  Жарко  6-4, -трећа награда
  4. Радосављевић  Ања  6-1, -трећа награда
  5. Јовановић  Максим  6-3, -трећа награда
  6. Нешић  Богдан  6-3, -трећа награда

Седми разред – једна прва награда и једна похвала :

  1. Ћузовић  Александар  7, -прва нагтада
  2. Павловић  Огњен  7-1, -похвала

Осми разред – једна трећа награда и једна похвала :

  1. Вујовић  Александра  8-2, -трећа награда
  2. Томић  Зоја  8-2, -похвала

ПРВЕНСТВО ОПШТИНЕ ЗВЕЗДАРА У АТЛЕТИЦИ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ