Резултати такмичења школске 2020/2021. године

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2020-21.г.


Резултати такмичења школске 2019/2020. године

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2019-20.г.


Резултати такмичења школске 2018/2019. године

ДРЖАВНО

ГРАДСКО

ОПШТИНСКО

МИСЛИША 2019 – основни ниво

И ове школске године у нашој школи је у сарадњи са математичким друштвом “Архимедес ”реализовано такмичење МИСЛИША. Учествовало је 226 ученика наше школе од 1. до 8. разреда и постигло сјајне резултате. Први пут су  решавали задатке  ученици првог  и другог разреда. Похвале за све ученике, а најуспешнији су били:

  1. Ристовић Димитрије I2 – III награда ( 91 поен)
  2. Ћирковић Богдан I5– III награда ( 91 поен)
  3. Ђорђевић МаркоIII1  – II награда ( 97 поена)
  4. Спасић Давид III4  – III награда ( 90 поена)
  5. Станковић Сергеј III1  – III награда ( 88 поена)
  6. Ивачковић Лука IV4  -III награда ( 93 поена)
  7. Благојевић Лана IV3  -III награда ( 91 поен)
  8. Мијатовић Вања IV3  -III награда ( 90 поена)
  9. Ђулчић Сандра IV3  -III награда ( 87 поена)
  10. Ивковић Андреа  IV1  -III награда ( 87 поена)
  11. Ивановић Огњен V2  -III награда ( 90 поена)
  12. Радосављевић Ања VII1  -III награда ( 87 поена)
  13. Стојановић Марко VII4  -III награда ( 87 поена)

Резултати такмичења школске 2017/2018. године

Најуспешнији…

РЕЗУЛТАТИ ТАКМИЧЕЊА 2017/18.г. сви нивои


Државно такмичење из физике – Богдан Нешић (VI) – 3. место, наставник Зоран Јовичић


Државно такмичење из историје – Ненад Ранитовић  (VII) – 3. место, наставник Перо Јелић


Државно такмичење из математике – Кристина Ристић ( VII) – 3. место, наставник Душанка Стојановић


МИСЛИША 2018 – основни ниво

 Други разред

  1. Вићовац  Василије 2-2, -друга награда
  2. Станковић  Сергеј  2-1, -трећа награда

 Трећи разред

  1. Мијатовић  Вања  3-3, -трећа награда

 Пети разред 

  1. Јовичић  Бојан  5, -друга награда

 Шести разред

  1. Стојановић  Марко  6-4, -друга награда
  2. Драгаш  Јован  6-3, -трећа награда
  3. Коровљев  Жарко  6-4, -трећа награда
  4. Радосављевић  Ања  6-1, -трећа награда
  5. Јовановић  Максим  6-3, -трећа награда
  6. Нешић  Богдан  6-3, -трећа награда

Седми разред 

  1. Ћузовић  Александар  7, -прва нагтада

Осми разред 

  1. Вујовић  Александра  8-2, -трећа награда

ПРВЕНСТВО ОПШТИНЕ ЗВЕЗДАРА У АТЛЕТИЦИ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ