Обавештење – (ђачка помоћ)

У складу са одлуком о додели ђачке помоћи (20 000 динара), обавештавају се родитељи свих ученика (и осми разред) да доставе потребну документацију (образац –постављен на сајту школе, и фотокопија картице или потврда из банке да сте власник рачуна на који треба уплатити средства). За ученике будућег првог разреда који уписују у нашој школи, документација се доставља библиотекару школе. Остали ученици достављају својим разредним старешинама до 14. јуна.

Образац можете преузети на линку испод :

Претходни Окружно такмичење из технике и технологије