Андреин цртеж на календару

Наша ученица Андреа Николић IV2 је једна од победница тринаестог Дечијег ликовног конкурса „Моја зграда прија свима и најлепши поглед има”.  На конкурсу који је расписало Јавно предузеће „Градско стамбено” изабрано је 12 радова који ће красити стони календар за 2022. Годину. У јакој конкуренцији од преко 3 500 пристиглих радова, стручна комисија овог предузећа је одабрала 12 радова међу којима се налази и Андреин рад. Више о овоме можете погледати на https://www.stambeno.com/pobednici-decijeg-likovnog-konkursa-21/. Захваљујемо се свим ученицима 4. разреда наше школе који су учествовали на овом конкурсу, а Андреи честитамо и желимо да настави да развија свој изузетан таленат и убудуће ниже успехе.

Учитељица Катарина Радосављевић

Претходни Дан волонтера на Звездари