,,Безбедност деце у саобраћају“

Ученицима другог разреда одржана је радионица од стране Министарства унутрашњих послова на тему ,,Безбедност деце у саобраћају“.

Обучена лица из МУП-а су са ученицима прошли полигон који је имао показне вежбе понашања свих учесника у саобраћају. Ученици су возоли аутомобиле, били пешаци или возачи бицикли и тротинета. Сви ученици су прошли полигон у различитим улогама. Од стране МУП-а добили су по игру меморије на поклон, која садржи саобраћајне знакове.

Претходни Учешће на 3. међународној конференцији МЕНСЕ Србије ,,Даровитост–потребе 21. века“