Четврта акција секције „Млади планинари“

Последња акција за ову годину – Дивчибаре!
Најхрабријих тридесетак учесника наше школе је кренуло у ову авантуру. Предводиле су их учитељице Зорица Вукајловић, Славица Јевтовић и Јелена Гајић које су имале помоћ три родитеља и једног асистента.
Дочекао нас је снег и права зимска идила. Пешачили смо око четири сата, а ученици су сваку паузу, дужу или краћу, користили за игре у снегу. Након завршене туре и даље су имали снаге за снежне радости.
Фотографије најбоље говоре о томе како смо се провели.
Ако још нисте, придружите нам се да заједно уживамо у природи и истражујемо лепоте Србије! Чекамо вас!

20181201_110305
Претходни Maxi караван- пројекат намењен предшколцима и ученицима првог разреда