ДЕМУС 2022 – прва награда на градском такмичењу малих инструменталних састава – 4/5 и 4/1

Ученице одељења IV/5, које чине мешовити мали инструментални састав – Ања Радивојевић и Дуња Думић – гитаре, Дора Трифу и Катарина Масоничић – виолончела, Дина Траиловић – клавир и даире и Лена Лунг-флаута, освојиле су прву награду на Градском такмичењу малих инструменталних састава. Честитамо им!

4/5 – Greensleeves

Посебну захвалност дугујемо мами Неди Думић, на великој подршци у спремању за такмичење.

Ученици одељења IV/1, који чине једнородни мали инструментални састав – Лара Блажевић, Јулија Кришко, Теодора Крстовић, Елена Миливојевић, Милена Павловић и Вељко Фишкаловић, освојили су прву награду на Градском такмичењу малих инструменталних састава. Честитамо им!