„Ђачко паркинг место“ – акција

У оквиру акције „Ђачко паркинг место“, ЈКП „Паркинг сервис“ по седми пут је основним школама са подручја зонског система паркирања донирало наставна средства.

Подела донација је организована у ОШ „Јован Дучић“ на Н. Београду где је започео и нови циклус едукативних предавања за ђаке прваке о основним правилима понашања у саобраћају. Тиме је свечано завршен седми циклус акције „Ђачко паркинг место“, а уједно започет и нови циклус предавања у оквиру акције „Ђаци вас моле, успорите поред школе“.

Наша школа је од почетка у овом пројекту и на свечаности је директорки школе уручена донација,  интерактивна табла са пројектором.

Претходни Ноћ истраживача