Фестивал науке

Групе ученика 5. и 7 . разреда  заједно са наставницима присуствовали су фестивалу  науке који се одржавао на Београдском сајму.

У халама сајма  биле су организоване поставке и штандови  различитих научних институција, где су деца могла да чују веома интересантне чињенице и податке о одређеним темама, као и да непосредно учествују у експериментима, игрицама и квизовима. Ученици су уживали у атмосфери фестивала, неки су освојили  награде и сви су стекли једно веома корисно искуство, које су на часовима поделили са својим друговима, мотивишући их да и они следећи пут присуствују сајму науке.

Веома интересантно и корисно искуство. Ученицима је омогућено да на забавни и непосредни начин стекну знања и упознају се са новим достигнућима  из разлиичитих научних дисциплина.