Градско такмичење у пливању

Првенство Београда у пливању за основне школе одржано је 30. октобра на базену „11. април”.
Ученици старијих разреда су наступили у следећим дисциплинама: 50 метара краул (Александар Вуловић 6-1), леђно (Теодора Рачић 5-1, Јован Сићовић 6-2) и делфин (Хелена Радош 5-3). Честитамо свим ученицима, њиховим тренерима и родитељима на постигнутим резултатима; посебно Теодори Рачић, која се традиционално нашла на постољу за најуспешније.

Група од шест ученица четвртог разреда храбро се упустила у љуту борбу са воденом стазом од 50 метара и различитим пливачким стиловима савладале је. Неко је оборио лични рекод, освојио медаљу, а осећај поноса и осмех на лицу имали су сви. И присутни родитељи и учитељица Катарина. Најлепше од свега што су се две девојчице окитиле и одличјима: Јана Тодоровић 4/4 златом, а Валентина Кришко 4/3 бронзом. Честитке за Мину Симић, Мину Пантић , Наталију Балтић 4/2 и Тису Нађ 4/3!

Милица Јевтић и Катарина Стевановић