Хуманитарни програм за Павла

Били смо једна од карика која је Павлу помогла да оде на операцију у Америку и колица замени ходалицом. Од септембра постаје ђак првак, ђак наше школе. Сада смо још срећнији, јер му је испуњена највећа жеља. Поново смо уз Павла! У четвртак, 17.јуна, у школском дворишту,  трећи разред је одржао хуманитарни концерт – програм како би сакупили новац и купили Павлу столицу за учионицу и учинили му пријатне и срећне ђачке дане.

Поред неколико хорских и соло тачака изведене су и представе које су добиле награде на конкурсу „Лутка у школи“. Одзив деце је био изнад очекиваног и прикупљена су готово сва средства потребна за набавку ортопедског помагала. Приликом организације испоштоване су све мере неопходне за сузбијање и спречавање вируса КОВИД 19.