„Један пакетић – много љубави“

У току је традиционална акција Црвеног крста

Један пакетић – много љубави

У децембру месецу Црвени крст у читавој Србији реализује традиционалну акцију “Један пакетић, много љубави“ у којој се прикупљају и праве новогодишњи пакетићи за сиромашну децу, децу без родитељског старања и децу која на други начин немају прилику да добију поклон за Нову годину. Позивамо Вас да нам помогнете у овом подухвату!

СВИ ЗАИНТЕРЕСОВАНИ МОГУ  У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ ДА ОСТАВЕ: СЛАТКИШЕ, ИГРАЧКЕ, ШКОЛСКИ ПРИБОР ИЛИ ПО СОПСТВЕНОЈ ЖЕЉИ НАПРАВЉЕН ПАКЕТИЋ.

АКЦИЈА ЋЕ СЕ РЕАЛИЗОВАТИ  ДО 23. ДЕЦЕМБРА.

Претходни Фестивал науке