Карикатура и балет?

На републичком нивоу такмичења карикатуриста -„Мали Пјер“, Лара Нинковић , ученица 2/2 одељења учитељице Ане Милосављевић, освојила је својом карикатуром Салвадора Далија одлично треће место у категорији млађих разреда основне школе!

IMG-91bd067994a06f586dbd38ec030e9e38-V

Ово није њена прва награда, прошле године освојила је прво место као ђак првак – карикатуриста!

Иначе, мала Лара је и успешна мала балерина која већ има јавне наступе у оквиру пројекта „Караван игре“. И похађа и школу глуме. Не треба ни поменути да је одличан ђак.

Да ли ће израсти у великог карикатуристу, балерину или нешто треће? Не знамо, али је сигурно да има талента и воље да буде неко велики.

Свака част, Лара!

Претходни Обавештење за родитеље будућих првака