На часу физичког

Ученици IV/5 час физичког имали су у школском дворишту. Али, спортске реквизите и уобичајене активности заменили су брањем јабука.

Дрво јабуке се налази у школском дворишту, испод прозора њихове учионице, и свакодневно га посматрају. Када су јабуке сазреле и зацрвенеле се, питали су за дозволу да их беру и осете њихову сласт. Јабуке су иначе органске, непрскане. Уживали су како у брању, тако и у сочним, црвеним и слатким плодовима.

Њихова учитељица Невена обрадовала нас овом активношћу, а ученици следећим сликама…

Претходни Сергеј трећи џудиста у Србији