Општинско такмичење „Шта знам о Црвеном крсту и давалаштву крви“

20.4.2019. год. у ОШ „Иван Горан Ковачић“ одржано је општинско такмичење ученика четвртог разреда на тему „Шта знам о Црвеном крсту и давалаштву крви“. У конкуренцији 12 звездарских школа наступиле су две екипе наше школе, ученици одељења 4/3, који су заузели 1. и 2. место.

Друго место у саставу: Сандра Ђулчић, Тиса Нађ и Софија Спасић. Прво место: Лана Благојевић (вођа екипе), Хелена Којић, Валентина Кришко и Алекса Рашић.

Ученици су сами изразили жељу да се припремају за ово такмичење, јер су током прошлих година имали бројна предавања и активности Црвеног крста, за чији рад и разне кације су веома заинтересовани.

Победничка екипа, наступа на градском такмичењу 28.5. на Опленцу. Желимо им да буду успешни, да стекну нове пријатеље и знања!