Предшколци из „Маштарија“

Предшколци са васпитачицама из ПУ,,Маштарије“ посетили су нашу школу. Ученици четвртог разреда су их, са својим учитељима и психо-педагошком службом, дочекали и са њима учествовали у три радионице.
Радионице су осмишљене тако да се предшколци кроз игру и забаву упознају са учитељима и ученицима, и осете простор и атмосферу рада у школи. Садржај прве радионице је био полигон на којем су предшколци показали физичку спретност, друга радионица је била ликовна где су представили цртежима своје виђење школе. У трећој радионици представљене су игре које су заборављене: ,,Иде маца око тебе“, ,,Ко воли, ко воли“, ,,Вук и овце“, ,,Лукава лисица“, ,,Глуви телефони“ и друге.

Дружење је протекло у веселој атмосфери и наши другари су се задовољно вратили у свој вртић. И нацртали доживљај…

Претходни Чак четворо на Републичко из Физике!