Пријем првака

Данас је нова генерација ђака првака први пут села у школске клупе, упознала вршњаке и сусрела се са својим учитељицама. Овај посебан дан обележили су ученици млађих разреда који су  заједно са учитељима из продуженог боравка, наставницом Музичке културе Љиљаном Степић, наставницима из школе за стране језике „Livingston“ и драматургом Милицом Пилетић припремили свечану приредбу поводом пријема првака. Након приредбе, све присутне је поздравила директорка школе.

Учитељи су своје прваке повели у ђачке клупе и прве победе у новом школском животу…СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

Актив учитеља првог разреда

Претходни Златна државна медаља на ватрогасном такмичењу!