Прославимо заједно светске дане оријентиринга 12-17.05.2022!

На такмичењу је учествовло 130 ученика основних (15) и средњих (9) школа у шест категорија. Прославили смо успешно, на такмичењу  у насељу Церак—Виногради, са две екипе: Девојчице седми и осми разред – ЖОШ 14 и Девојчице пети и шести разред – ЖОШ 12 .

Прву екипу чиниле су Анђела Мишић, Сташа Чутурић, Ленка Јојић и Тара Пијевић. Чланице друге екипе биле су Ана Тодић, Јована Миљеновић, Кристина Ничетин и Анђела Полексић.

Постигнути су следећи резултати:

ЖОШ – 12 екипно, треће место, Жош – 14 екипно, пето место и појединачно Јована Миљеновић треће место и бронзана медаља!

Претходни Једнодневни излет ученика четвртог разреда