Радионица и угледни час ,,Дневник Ане Франк“

У одељењу 7/2 одржани су радионица о Холокаусту, у уторак 21.1.2020. године и угледни час 22.1.2020. године у оквиру пројектне наставе ,,Дневник Ане Франк“. Пројекат реализују наставница српског језика Јасмина Вукојевић и наставница верске наставе Данка Шпехар, у срадњи са едукативном организацијом Хавер.

Организација  Хавер Србија, у сарадњи са школама и наставницима одржава радионице за ученике основних и средњих школа на територији целе Србије у школама у трајању од једног часа или двочаса, у оквиру пројекта „Знање=толеранција“. Министарство просвете, науке и технолошког развоја са министром Младеном Шарчевићем, подржава ове радионице и пројекат. Радионицу о Холокаусту успешно је реализовала едукаторка Миа.

Данка Шпехар вероучитељ