Рукометаши вицешампиони Звездаре

Такмичење у рукомету за девојчице и дечаке  у категорији седми и осми разред  одржано је 19. априла 2021. године у ОШ „Павле Савић“ под покровиељсвом Спортског савеза општине Звездара.

Наше екипе предводили су наставници Мирослав Софронић (дечаци) и Александар Перовић (девојчице). Девојчице су биле четврте, док су дечаци:   Марко Нађ (8/2), Јован Марјановић (8/2), Алекса Чарапа (8/1), Зоран Алиловић (8/1), Ђорђе Бачић (8/3),      Михајло Пејовски (7/3), Ђорђе Ћирковић (7/2), Вукашин Савић (7/1), Петар Сретовић (7/3) и  Новак Шарац (7/3) у финалу изгубили и пласирали се на друго место.

Честитамо нашим ученицима и наставницима јер су за кратак временски период организовали екипе које су достојно представиле име наше школе.

Милица Јевтић