Спортска гимнастика

Првенство Београда у спортској гимнастици за ученике основних и средњих школа одржано је 1. марта. Организатори такмичења били су Београдска асоцијација за школски спорт и Гимнастички савез Београда.Такмичење је одржано у хали број четири Београдског сајма.
Нашу школу представљале су две екипе, обе у женској конкуренцији. Екипу најмлађих пионирки чиниле су: Софија и Ива Симовски, Исидора Групковић и Ања Блануша (ученице одељења 4/4). Софија Тасић, Милица Драгаш и Андреа Марић (ученице одељења 5/1) заједно са Нађом Давидовић и Соњом Чановић (одељење 6/4) наступиле су у категорији млађих пионирки. Обе екипе су освојиле 4. место.

Претходни То смо ми- песници и математичари IV/1