Сребро за наше ђаке

Ученици 4/4 и два ученика 4/2  (као испомоћ)  учествовали су у Полигону спретности одржаном 29. марта у ОШ „Павле Поповић“ у Вранићу.

Полигон је део пројекта ГО Барајево „Развој школског спорта и школских спортских секција“ , има за циљ повезивање и братимљење градских и сеоских школа и под покровитељством је Спортског савеза Србије. Допринели смо својим учешћем, и освајањем сребрне медаље!

Ученике је припремала учитељица Снежана Ћурић уз помоћ наставника физичког васпитања Мирослава Софронића. Манифестацији су присуствовали директор школе Весна Ћировић и председник ДУБ-а Зорица Вукајловић.

Претходни Младе наде наше школе