„Шта знаш о саобраћају“- пласман на републичко!

Ученик Новак Шарац 8/3  освојио је ПРВО место на овом такмичењу и пласирао се на републичко такмичење. На оба полигона је освојио највећи број поена од свих учесника (98+98).

ОШ „Вељко Дугошевић“ и ОШ „Драгојло Дудић“ чинили су екипу ГО Звездара (од 16 општина) и екипно освојили 2. место.

Окружно (градско)  такмичење „Шта  знаш о саобраћају“, под покровитељством АМСС, одржано је 7. маја у ОШ “ Војвода Мишић“. Такмичење се одвија из три дела: решавање саобраћајног теста, полигон спретности и полигон практичног понашања  у саобраћају (градска вожња).

После такмичења присуствовали смо презентацији пружања прве помоћи у организацији Црвеног крста и Бициклистичког савеза.

Претходни Лутка у школи