За малог Сергеја

Нашој школи се за подршку у организовању помоћи за лечење свог тешко оболелог ученика обратила управа ОШ “ Ј. Ћетковић“. Организовали смо акцију прикупљања помоћи за малог Сергеја и на донаторски рачун је уплаћено 111.810,00 динара.
Истим поводом је 25. децембра у 18 часова у свечаној сали ОШ “Ј. Ћетковић“ изведена представа хуманитарног карактера. У реализацији представе “ Модерна бајка“ учешће су узели ученици и родитељи обе школе. Приход од улазница је такође уплаћен на исти донаторски рачун.

Свима који су учествовали у овој акцији преносимо захвалност породице и верујемо да ће Сергеј добити сву потребну подршку и помоћ којом ће му се омогућити безбрижно детињсво.

Претходни Осмаци у позоришту