„ДУГОШЕВИЋИ“ СА ТАТАМИЈА

Првенство Србије у џудоу за основне школе одржано је 12. маја у Београду у СЦ „Шумице“. Нашу школу представљала су два „самураја“, Сергеј Станковић (V/1) и Николаос Комнос (V/4) који је на овом такмичењу освојио седмо место.

Сергеј и Николаос

Право да се боре за што бољи пласман и  медаљу стекли су на Првенству Београда у џудоу за основне школе, одржаном 28. априла на истом месту освојивши медаље – Николаос бронзану, а Сергеј сребрну у својој такмичарској категорији. Медаљу, и то сребрну, освојила је и Зои Комну (II/1), која ће морати да сачека пети разред како би могла да се такмичи и на државном првенству. Поред освајача медаља на поменутом такмичењу, нашу школу и општину Звездара представљали су и следећи ученици:   Софија Тасић (VII/1), Константин Петронић (IV/3) и Виктор Станковић (II/3). Екипу је предводио наставник Мирослав Софронић.

Николаос и Зои са наставником, Сергеј, Виктор…
На победничком постољу