И ове године успешни физичари

Учествовали смо, скоро традиционално, на државном такмичењу из физике. Одржано је 28-29. априла у Параћину. Чак четворо наших ученика изборило се за учешће. Свако је добио награду за  знање:  Богдан Нешић – освојено 3. место, Ања Радосављевић и Кристина Ристић похвале, а Максима Јовановић признање. Професор Зоран Јовичић је учествовао у прегледању ученичких радова за ученике 8. разреда и за свој рад од стране Друштва физичара Србије добио признање за 3. награду ученика.

Претходни Државно такмичење из математике