Ива Николић – државни првак у скијању

Ива Николић, ученица седмог разреда наше школе, освоjила је бројне медаље у скијању. Она је својим трудом и радом дошла до следећих резултата: друго место (16. II 2019) на Копаонику у трци Алпског Купа Србије (CSJ) у велеслалому; прво место (17. II 2019) на Копаонику у трци Алпског Купа Србије (CSJ) у слалому; друго место (24. II 2019) на Мокрој гори у трци Алпског Купа Србије (FIS CHI) у слалому; треће место (25. II 2019) на Мокрој гори у трци Алпског Купа Србије (FIS CHI) у велеслалому; друго место (03. III 2019) на Копаонику у трци Алпског Купа шампиона Србије за категорију испод четрнаест година у слалому; друго место (04. III 2019) на Копаонику у трци Алпског Купа шампиона Србије за категорију испод четрнаест година у велеслалому; прво место (07. III 2019) на Старој планини у трци Државног првенства Србије за категорију испод четрнаест година у слалому (овом победом Ива је постала државни првак за ову категорију).
Надамо се да ће Ива и у наредним тркама освајати само златне медаље.