Ива Николић – државни првак у скијању

Ива Николић, ученица седмог разреда , освоjила је бројне медаље у скијању.

Она је својим трудом и радом дошла до следећих резултата: друго место  на Копаонику у трци Алпског Купа Србије (CSJ) у велеслалому; прво место  на Копаонику у трци Алпског Купа Србије (CSJ) у слалому; друго место на Мокрој гори у трци Алпског Купа Србије (FIS CHI) у слалому; треће место  на Мокрој гори у трци Алпског Купа Србије (FIS CHI) у велеслалому; друго место  на Копаонику у трци Алпског Купа шампиона Србије за категорију испод четрнаест година у слалому; друго место  на Копаонику у трци Алпског Купа шампиона Србије за категорију испод четрнаест година у велеслалому; прво место на Старој планини у трци Државног првенства Србије за категорију испод четрнаест година у слалому (овом победом Ива је постала државни првак за ову категорију).
Надамо се да ће Ива и у наредним тркама освајати само златне медаље.

Претходни Пројектна настава- Моја мама (Међународни дан жена)