,,Музички загрљај“

У оквиру Дечије недеље, пријатељи деце Звездаре организовали су посету Музичкој школи ,,Владимир Ђорђевић“ и присуство радионици ,,Музички загрљај“.

Ученици другог разреда, по један представник из сваког одељења, у пратњи учитељице Александре Адамовић, присуствовали су радионици. Радионица је осмишљена као повезивање музике с` културом, покретом, лепим понашањем (Музичка култура, Српски језик, Грађанско васпитање). Ученици су имали прилику да се упознају и послушају ученике Музичке школи ,,Владимир Ђорђевић“  у извођењу композиција различитих жанрова  и на различитим инструментима.

Актив другог разреда, руководилац Александра Адамовић

Претходни ,,Безбедност деце у саобраћају“