Општинско такмичење из Веронауке

Одбор за Верску наставу СПЦ-а организовао је другу годину за редом забавни квиз из верске наставе. Квиз је екипног и ревијалног карактера, да би се ученици са општине упознавали и дружили. Учествовале су све школе са општине са мешовитом трочланом екипом ученика (5-8. разред).
Квиз је одржан у ОШ ,,Иван Горан Ковачић,,.
Екипу наше школе су представљале ученице 5/3 : Јана Цвјетковић , Јована Стојанац и Вања Тешић. Њих је водила вероучитељица Данка Шпехар. Оне су освојиле 8.место, што је добар резултат с обзиром да су биле најмлађе ученице на општинском квизу.

Ученици са Звездаре су имали храну и послужење, дружили су се и добили поклоне  СПЦ-а.

Претходни Дани Београда