Пети београдски позоришни фестивал деце и младих из области екологије и екологије душе

На фестивалу који је почео у 10 часова учешће је узело 5 представа из Београда , Обреновца и Крушевца, у организацији наставника и драмских група.

Наша представа „Весело поврће“, са 7 глумаца, била је прва и уједно отворила фестивал. Ученици су кроз двадесетоминутни мјузикл проткан римом, говорили о значају здраве исхране, о односима међу људима, као и неговању и очувању здравља теха и духа. Након одгледаних представа, ученици и учесници су разговаразли о виђеном, постављали питања учесницима и наставницима.
Изузетно занимљив и инспиративан дан, омогућен је апсолутном подршком и уз помоћ родитеља, ученика учесника програма, који су направили сценографију и костиме. Захваљујемо и Милици Пилетић за стручну помоћ и сугестије дате глумцима.

Представа наставља да живи. Представићемо се и предшколцима! Чекајте нас, стижемо!!!