Прљаво или чисто, није исто!

Јавно комунално предузеће „Градска чистоћа“ сваке године  организује  „Еко квиз“  на тему „Прљаво или чисто није исто“. Квиз  има за циљ подизање нивоа свести код деце о значају здраве животне средине и важности рециклаже.

У еко квизу који је одржан почетком јануара ученици наше школе освојили су прво место и пласирали се у други круг такмичења које ће се одржати у фебруару. Нашу школу представљали су следећи ученици: Петар Сретовић (5.разред), Максим Вујовић (6.разред), Милица Рончевић (7.разред), Наталија Предраговић (8.разред).

Ученици кроз игру и питања прилагођена њиховом узрасту уче о значају заштите животне средине и важности селекције отпада.

Претходни Сјајни резултати наших одбојкаша