Шампиони Београда!

Одбојкашка екипа дечака 5. и 6. разреда наше школе „Вељко Дугошевић“, 17. децембра 2021. је постала шампион Београда. Као шампиони општине Звездара, са свим победама и без изгубљеног сета, квалификовали смо се на градско такмичење.

Успешно смо савладали представнике других општина, да би се у финалу града Београда састали са представником општине Стари Град, ОШ „Михаило Петровић Алас“. У неизвесном финалу, после изједначене борбе, освајамо трећи сет (тај-брејк) резултатом 15:10. Екипу су чинили дечаци: Ђорђе Петровић, Владан Петровић, Лазар Блануша, Александар Пијевић, Никола Перић, Теодор Милић, Давид Спасић и Димитрије Нешић, предвођени наставником Александром Петровићем.

Пуних срца и неизмерне радости, као шампиони Београда, напустили смо халу „Ранко Жеравица“.

Наставник Александар Петровић

Претходни Андреин цртеж на календару